>

Atrakcje

Poranki z Domem Kultury Jogi
20.07, 21.07
godz. 10:00 – 11:00

Słońce, piękne okoliczności przyrody, festiwalowa atmosfera i JOGA! Tak planujemy spędzać sobotni i niedzielny poranek. Wraz z Domem Kultury Jogi zapraszamy do wspólnych ćwiczeń na świeżym powietrzu od godziny 10:00 do 11:00. Świetnie wyszkoleni instruktorzy przygotują ćwiczenia, które zadowolą zarówno stałych pasjonatów jogi, jak i początkujących śmiałków.

Rodzaj ćwiczeń zostanie dobrany przez prowadzącego w dniu ćwiczeń.

UWAGA!
Prosimy o zabranie własnych mat oraz wygodnych, przylegających do ciała strojów gimnastycznych.

W przypadku problemów ze zdrowiem zachęcamy do tego, aby zgłosić się przed zajęciami do instruktora. Prosimy, aby na co najmniej godzinę przed zajęciami nie spożywać sytych posiłków. Na zajęcia nie obowiązują zapisy, wstęp jest wolny.

W przypadku deszczu, zajęcia odbędą się w Hotelu Edison. O wszystkich szczegółach dotyczących zbiórki, informować będziemy na kilka dni przed rozpoczęciem festiwalu, na wydarzeniu Facebookowym.


Sprzątanie Świata
2
0.07, 21.07
godz. 11:30

Rękawiczki na dłoń, wyostrzamy wzrok i wyruszamy na poszukiwania… śmieci? Co takiego?! Dokładnie to!

W ciągu dwóch dni Edison Festival – Taste The Music, zapraszamy do wzięcia udziału w zorganizowanej wycieczce, której celem będzie zbiórka śmieci. Jako organizatorzy chcemy zadbać o przyrodę wokół Jeziora Kierskiego. Zachęcamy do przebycia z nami trasy i zbierania śmieci, które zauważymy.

Wyruszamy spod hotelu Edison, z lobby, w sobotę oraz w niedzielę, o godz. 11:30. Spacer potrwa około półtorej godziny. Nie potrzebujesz zabierać ze sobą worków, ani rękawiczek. Zapewnimy cały ekwipunek.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji. Wspólnie zadbajmy o to, co wokół.


Warsztaty plecenia wianków z ro_ślinką
20.07, 21.07
godz. 13:30 – 15:00

Wraz z plant shopem ro_ślinka wsadzimy Wam kwiaty na głowę! Zrobimy to w dosłownym tego słowa znaczeniu. Wszystko jednak odbędzie się pod Waszą kontrolą. To Wy stworzycie najbardziej odpowiednią dla siebie kompozycję. Pomoże Wam w tym wykwalifikowany zespół ro_ślinki, który swoją miłością do kwiatów potrafi zarazić każdego. Te półtorej godziny sprawi Wam mnóstwo radości i satysfakcji. Obiecujemy!


UWAGA!
Koszt wzięcia udziału w warsztatach to 49 zł . Na wydarzenie obowiązują zapisy. Prosimy kierować swoje zgłoszenia pod adres: wspolpraca@goodtaste.pl, o tytule: Edison / Zgłoszenie na warsztaty /
termin.

UWAGA!
Koszt wzięcia udziału w warsztatach to 49 zł . Na wydarzenie obowiązują zapisy. Prosimy kierować swoje zgłoszenia pod adres: wspolpraca@goodtaste.pl, o tytule: Edison / Zgłoszenie na warsztaty /
termin.

Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona i o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. O potwierdzeniu udziału informować będziemy drogą mailową. Tam też prześlemy wszystkie szczegóły dotyczące miejsca spotkania.

Archiwum: