O festiwalu

Muzyka na świeżym powietrzu w rodzinnej atmosferze i pięknym otoczeniu? To właśnie Edison Festival – Taste The Music! Po sukcesie pierwszej edycji wracamy z kolejną odsłoną festiwalu!

20 i 21 lipca ponownie spotkamy się nad Jeziorem Kierskim, by cieszyć się latem i dźwiękami ulubionej muzyki. Podczas drugiej edycji festiwalu przy Hotelu Edison w Baranowie usłyszymy m.in. Bitaminę, Krzysztofa Zalewskiego, Marcelinę, Sorry Boys, tęskno i wielu innych.

Zapewniamy, że nie zabraknie tego, za co polubiliście Edison Festival. Naszą ideą jest nie tylko dostarczanie muzycznych emocji, ale także stworzenie wyjątkowego klimatu, który pozwoli odpocząć Wam i Waszym najbliższym z dala od zgiełku miasta. Wszystko to przy pysznym jedzeniu typu street food i z atrakcjami dla wielbicieli muzyki w każdym wieku.

Oprócz atrakcji muzycznych zapraszamy także do udziału w dwóch ciekawych warsztatach. Z kolektywem ro_ślinka będzie można stworzyć leśne wianki. Wyróżnienie się wśród uczestników festiwalu, gwarantowane! Dom Kultury Jogi zaprosi z kolei na ćwiczenia na świeżym powietrzu. Szczegóły dotyczące obu wydarzeń są dostępne na Facebooku. 

W oba dni zapraszamy także dołaczenia do akcji Sprzątania Świata. Jako Organizatorzy chcemy zadbać o przyrodę wokół Jeziora Kierskiego. Zachęcamy do przebycia z nami trasy i zbierania śmieci, które zauważymy. Więcej informacji znajduje się na Facebooku. 

Widzimy się już niedługo!

Archiwum: