>

O festiwalu

Muzyka, las, woda i wspaniałe osoby wokół. To właśnie Enea Edison Festival. W tym roku już po raz trzeci zapraszamy nad Jezioro Kierskie, by wspólnie cieszyć się latem i dźwiękami ulubionej muzyki. 

23 i 24 lipca 2021 odbędzie się trzecia edycja festiwalu przy Hotelu Edison w Baranowie. Pierwszymi potwierdzonymi artystami są: Artur Rojeksanah i Kwiat Jabłoni. Do line-upu dołączają także: Ania Rusowicz, Linia Nocna, The Cool Quest, BARANOVSKI, Bibobit, Swiernalis, Bartek Królik, Ida, Ofelia, Patrick the Pan, KRÓL, Łąki Łan i Jan Serce.

Nie zabraknie tego, za co polubiliście Edison Festival. Naszą ideą jest nie tylko dostarczanie muzycznych emocji, ale także stworzenie wyjątkowego klimatu, który pozwoli odpocząć Wam i Waszym najbliższym z dala od zgiełku miasta. Wszystko to przy pysznym jedzeniu typu street food i z atrakcjami dla wielbicieli muzyki w każdym wieku. 

Podczas poprzednich edycji usłyszeliśmy m.in. Krzysztofa Zalewskiego, Fisz Emade Tworzywo, Bitaminę, Sorry BoysRosalie., Korteza i Anię Dąbrowską. 

Więcej informacji już niedługo. Do zobaczenia! 

Archiwum: