4-5 lipca 2025
Poznań Baranowo
Aktualności
08.07.2024
Enea Edison Festival powraca w 2025 roku!

4-5 lipca 2025 roku ponownie spotkamy się na najlepszej podpoznańskiej domówce! Dwudniowe wydarzenie w Baranowie co roku cieszy się kilkutysięczną publicznością, która rozpoczyna wakacje bawiąc się do muzyki najpopularniejszych polskich artystów i artystek, legend krajowej sceny i obiecujących debiutantów. Bilety Fan Tix są już dostępne w sprzedaży – tutaj. Dołącz do wydarzenia na Facebooku i bądź na bieżąco z przyszłorocznymi ogłoszeniami!

Dwie sceny, morze przebojów!
Widzimy się za rok?

Historia festiwalu to niezapomniane koncerty na dwóch scenach. Na przestrzeni lat na Edisonie zagrali m.in. Vito Bambino, Daria Zawiałow, Mrozu, sanah, Kwiat Jabłoni, Voo Voo, Majka Jeżowska, Edyta Bartosiewicz, Anita Lipnicka, Artur Rojek oraz Julia Pietrucha, Rubens i Kaśka Sochacka. Wydarzeniu towarzyszą nie tylko rewelacyjne koncerty, ale też strefy umożliwiające dobrą zabawę najmłodszym, a od 2024 roku również Silent Disco i sety DJskie.

To wszystko kilkanaście kilometrów od centrum Poznania, w Hotelu Edison, w pobliżu jeziora Kierskiego. Zajrzyj na oficjalne kanały festiwalu w mediach społecznościowych, przekonaj się, że to festiwal stworzony z myślą o Tobie i spędź pierwszy weekend lipca 2025 roku na Enea Edison Festival!

08.07.2024
PODOBAŁO CI SIĘ NA ENEA EDISON FESTIVAL 2024?
A może coś możemy zrobić lepiej? Daj nam o tym znać! Masz wpływ na festiwal w kolejnych latach!
Wypełnij ankietę i podziel się swoimi doświadczeniami. Nie powinna Ci ona zająć więcej, niż 5 minut. Dziękujemy!
Organizator
Sponsor tytularny
Partnerzy
Patroni medialni