4-5 lipca 2025
Poznań Baranowo
Aktualności
13.06.2024
Harmonogram koncertów i Strefy Rodzinnej już dostępny!

Już za niespełna trzy tygodnie, w weekend 5-6 lipca, startuje najlepsza domówka pod Poznaniem! Szósta edycja Enea Edison Festival to muzyczne spotkanie z najlepszą polską muzyką, ponadczasowymi przebojami i najnowszymi hitami. W line-upie pierwszego dnia festiwalu znaleźli się: Mrozu, Edyta Bartosiewicz, Natalia Przybysz, Majka Jeżowska, Dawid Tyszkowski, Paula Biskup, Maks Łapiński, a drugiego dnia: Daria Zawiałow, Bitamina gra Kawalerkę, Natalia Szroeder, Rubens, Kathia, nita, Jacko Brango.

 

Harmonogram koncertów
Sprawdź, o której godzinie zagra Twój ulubiony artysta

Poznaj harmonogram koncertów tegorocznej edycji festiwalu. Zobacz, kto o której godzinie stanie na Main Stage i Forest Stage.

Zobacz, co wydarzy się w Strefie Rodzinnej
Zaplanuj piątek na festiwalu

Najlepsza podpoznańska domówka już za rogiem! W tym roku ponownie łączymy siły z Gmina Tarnowo Podgórne i zapraszamy do Strefy Rodzinnej, po brzegi wypełnionej atrakcjami. Na dzieci i rodziców będzie czekał tor przeszkód, speedball, warsztaty dekorowania toreb i malowania czapek, hobby horse, koło fortuny, zadania szachowe, warsztaty żeglarskie, piankowe klocki, malowanie twarzy czy tatuaże. Sprawdźcie harmonogram!

Zaplanuj sobotę na festiwalu

Na wydarzenie zaprasza agencja koncertowa Good Taste Production. Sponsorem tytularnym jest Enea. Partnerem pozostaje Hotel Edison w Baranowie oraz Gmina Tarnowo Podgórne, która ponowie jest partnerem strategicznym strefy rodzinnej, a także Koleje Wielkopolskie. Patronami medialnymi festiwalu są wPoznaniu.pl i RMF Maxx.

05.06.2024
Edison Festival i Enea zapraszają na festiwal!

Enea, koncern energetyczny z Wielkopolski, po raz kolejny łączy siły z Edison Festival, tworząc w podpoznańskim Baranowie jeden z najbardziej klimatycznych festiwali na mapie Polski. Już 5 i 6 lipca odbędzie się szósta edycja Enea Edison Festival – wydarzenia wypełnionego najlepszą polską muzyką. Sponsorem tytularnym tegorocznej edycji jest Enea. Na scenie wystąpią m.in. Daria Zawiałow, Mrozu, Edyta Bartosiewicz, Bitamina, Majka Jeżowska i Rubens.

 

Edison Festival i Eneę łączy nierozerwalna więź – zamiłowanie do najlepszej polskiej muzyki oraz czasu spędzanego z rodziną i przyjaciółmi. Rokrocznie festiwal w podpoznańskim Baranowie gromadzi tysiące uczestników: rodziny z dziećmi i przyjaciół, dla których ten jeden lipcowy weekend to okazja do spotkania i wspólnej zabawy.

 

Organizatorzy Enea Edison Festival dbają o to, aby każdy czuł się tu dobrze. Na dwóch scenach pojawi się plejada polskich gwiazd muzyki oraz przestrzeń do odkrywania nowych, nieznanych szerokiej publiczności twórców. W tym roku również artystów związanych z poznańskim NEXT FEST Music Showcase & Conference, bo na jednej ze scen zagra znany z kwietniowego showcase’u Jacko Brango. Dookoła liczne przestrzenie pobudzające kreatywność oraz pozwalające rodzicom spędzić czas z dziećmi. Część z nich przygotuje Enea – sponsor tytularny festiwalu. Nie zabraknie strefy z makijażami festiwalowymi, warsztatami z robienia wianków, czy atrakcji VR.

 

– Enea Edison Festival to wyjątkowe muzyczne spotkanie w przepięknej scenerii i radosnej atmosferze. Chcemy zapewnić uczestnikom festiwalu, niezależnie od wieku, jak najwięcej dobrej zabawy. Bardzo cieszy nas, że festiwal stał się rodzinnym wydarzeniem, gdzie doskonale bawić mogą się zarówno dzieci, jak i ich rodzice – powiedział Marcin Wenzel, p.o. dyrektor Departamentu Sponsoringu, Promocji i Zarządzania Marką w Enei.

 

– To sztandarowy festiwal w portfolio Good Taste Production bez którego nie wyobrażamy sobie wakacji. Rodziny z dziećmi, przyjaciele, sąsiedzi bawią się wspólnie przy muzyce topowych polskich artystów, tworząc, jak niejednokrotnie słyszeliśmy, najlepszą domówkę pod Poznaniem. Dla nas to również wyjątkowy weekend w roku, dlatego cieszymy się, że kolejny raz możemy go tworzyć z najlepszą publicznością, dostarczając muzyczny emocji na najwyższym poziomie – powiedział Krzysztof Wawrzyniak, Prezes, CEO Good Taste Production.

 

Enea Edison Festival to 2 dni muzyki, 13 koncertów, 2 sceny, strefa rodzinna, specjalne strefy sponsorów i partnerów oraz atmosfera, której nie można pomylić z żadnym innym festiwalem. W tym roku zagrają Mrozu, Daria Zawiałow, Edyta Bartosiewicz, Bitamina gra Kawalerkę, Natalia Przybysz, Majka Jeżowska, Natalia Szreoder, Rubens, Dawid Tyszkowski, Kathia, Paula Biskup, nita, Jacko Brango i Maks Łapiński.

 

Na wydarzenie zaprasza agencja koncertowa Good Taste Production. Sponsorem tytularnym jest Enea. Partnerem pozostaje Hotel Edison w Baranowie oraz Gmina Tarnowo Podgórne, która ponowie jest partnerem strategicznym strefy rodzinnej, a także Koleje Wielkopolskie. Patronami medialnymi festiwalu są wPoznaniu.pl i RMF Maxx.

 

Harmonogram koncertów:  

5.07.2024 – Mrozu, Edyta Bartosiewicz, Natalia Przybysz, Majka Jeżowska, Dawid Tyszkowski, Paula Biskup, Maks Łapiński
6.07.2024 – Daria Zawiałow, Bitamina gra Kawalerkę, Natalia Szroeder, Rubens, Kathia, nita, Jacko Brango

Organizator
Sponsor tytularny
Partnerzy
Patroni medialni