5-6 lipca 2024
Poznań Baranowo
KUP BILET
Aktualności
LINE UP

Piątek 5.07.2024

Mrozu
Laureat pięciu Fryderyków 2023, autor przebojowego albumu „Złote bloki” świętuje w tym roku 15-lecie na scenie. W przebojowym singlu „Złoto” śpiewa, że wszystko było po coś i trudno nie odnieść wrażenia, że w jego przypadku właśnie tak jest.
Edyta Bartosiewicz
Niezależna artystka, autorka, kompozytorka i producentka nagrań. Aby uczcić 30-lecie solowego debiutu, Edyta postanowiła zagrać serię koncertów tylko z gitarą akustyczną dokładnie tak, jak grała na samym początku swojej kariery.
NataliaPrzybysz
Jedna z czołowych artystek na polskiej scenie, która od lat urzeka głosem i zachwyca muzycznymi wcieleniami. Jesienią wydała nagrywany na greckiej Hydrze album „TAM”, który jest opowieścią o wyjątkowych podróżach – dalekich i tych wgłąb siebie.
MajkaJeżowska
Wokalistka obdarzona ciepłym głosem i niezwykłym temperamentem estradowym. Ikona polskiej sceny zdobywająca serca słuchaczy różnych pokoleń, od Festiwalu w Opolu, po Pol'and'Rock Festival.
DawidTyszkowski
Uzdolniony i wrażliwy artysta młodego pokolenia, objawienie sceny alternatywnego popu. Osiąga niebywałe sukcesy i liczby niemalże od pierwszego wydanego utworu. Wokalista, kompozytor i autor tekstów, który z muzyką związany jest od dziecka.
PaulaBiskup
Autorka tekstów i kompozytorka, która w tekstach opisuje emocje swoje i innych, czerpiąc inspiracje z otaczającego ją świata. Jest świetnym przykładem samouka, który pojawia się ‘znikąd’ i zachwyca każdego, kto poświęci mu choć chwilę.
Maks Łapiński
Chłopak z gitarą, który pewnego dnia zadał sobie pytanie, co lubi w życiu robić i zaczął to robić. Pisze teksty, komponuje i sporo koncertuje. Na koncercie Maksa można spodziewać się emocjonalnych, romantycznych piosenek w ciepłych aranżacjach.

Sobota 6.07.2024

DariaZawiałow
Niezwykle elektryzująca artystka i jeden z bardziej temperamentnych głosów na polskiej scenie muzycznej. Wydany w 2023 roku album „Dziewczyna Pop” już w dniu premiery pokrył się złotą płytą, a zapowiadające album single podbiły listy przebojów.
Bitamina gra Kawalerkę
Zespół, który roztapia serca słuchaczy. Ich obecność na festiwalu to gwarancja świetnej zabawy, doskonałych żartów i zabawa do muzyki ludzi, którzy przyjaźnią się też poza sceną. Na Enea Edison zagrają kultową "Kawalerkę".
NATALIA SZROEDER
Artystka, której dotychczasowa, niezwykle oryginalna, droga artystyczna, pokazuje świadome dążenie do eksplorowania kolejnych obszarów jej twórczej aktywności. Od lat czaruje nas swoim wyjątkowym wokalem.
Rubens
Wszechstronny artysta, który od ponad dekady działa na polskiej scenie muzycznej. Jego gitara znalazła się w wielu przebojach ostatnich lat, a jego debiutancki album zdobył całych 6 nominacji do Nagrody Muzycznej Fryderyk.
Kathia
Z niewiarygodną lekkością łączy zmysłowość i subtelność z duszną i ciężką atmosferą, a jej muzyka to ciepłe emocjonalne brzmienie pianina z elementami elektroniki. Otrzymała nominację do Fryderyków 2023 za Fonograficzny Debiut Roku.
Nita
Z lekkością łączy elektronikę i pop, nie bojąc się eksperymentować i poszukiwać wyjątkowych, unikalnych brzmień. W swoich tekstach ironicznie traktuje społeczne stereotypy, wykorzystując przy tym autoironię do opisywania własnych niedoskonałości.
JackoBrango
Artysta, który tworzy szczere piosenki. Możecie go znać z zespołu Darii Zawiałow czy Zalewskiego. Gdyby sam miał się podsumować trzema słowami byłyby to gitary, piosenki, oldschool.
BILETY
early bird Tickets
Bilet jednodniowy
Normalny 149 PLN | Ulgowy 75 PLN
Karnet 2-dniowy
Normalny 219 PLN | Ulgowy 110 PLN
Bilety dostępne od momentu wyczerpania puli Birthday Tickets do 15.02.2024 (g. 11:59) 
lub do wyczerpania puli biletów.
Kup Bilet
Bilety dostępne od momentu wyczerpania puli Birthday Tickets do 15.02.2024 (g. 11:59) 
lub do wyczerpania puli biletów.
final call tickets
Bilet jednodniowy
Normalny 199 PLN | Ulgowy 100 PLN
Karnet 2-dniowy
Normalny 279 PLN | Ulgowy 140 PLN
Bilety dostępne od 20.06.2024 (g. 12.00) do wyczerpania puli biletów.
Kup Bilet
Bilety dostępne od 20.06.2024 (g. 12.00) do wyczerpania puli biletów.
*Dzieciom w wieku 7-12 lat przysługuje możliwość zakupu biletu ulgowego z 50% rabatem. Zniżka naliczana jest od ceny biletu z aktualnie sprzedawanej puli. 
Wiek musi zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy.
Podane powyżej ceny biletów są cenami brutto, ale nie zawierają one opłat serwisowych naliczanych przez partnerów biletowych. Ceny biletów zawierające opłaty serwisowe znajdują się na stronach sprzedażowych partnerów biletowych / naszych partnerów biletowych.
Dołącz do wydarzenia

O festiwalu

Świeże powietrze, rodzinna atmosfera i muzyka… o najlepszym smaku! Enea Edison Festival to wydarzenie, które w rytmie największych polskich przebojów pozwoli odpocząć od zgiełku miasta.

 

Edison Festival odbywa się w malowniczej scenerii jeziora Kierskiego. Od centrum Poznania to zaledwie kwadrans jazdy samochodem, co sprawia, że jest to idealne miejsce na weekendowy wypoczynek. Podczas dwóch dni festiwalu posłuchać można nie tylko muzyki, ale również spróbować pysznego jedzenia oraz wziąć udział w rozwijających kreatywność aktywnościach.

 

Wydarzenie odbywa się przy Hotelu Edison w podpoznańskim Baranowie, któremu nieodpartego uroku dodaje przepiękne Jezioro Kierskie.

 

Dołącz do wydarzenia

Poprzednie edycje

Organizator
Sponsor tytularny
Partnerzy
Patroni medialni